Wystrój przestrzeni to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli pod uwagę bierze się aranżację w konkretnym stylu. Na fali wciąż pozostaje loft – nie tylko w przestrzeni domowej, ale także publicznej. Bary czy kawiarnie nabierają wtedy wyjątkowego, industrialnego charakteru. Jeśli Ty też chcesz pójść w tym kierunku, wyposażając swój dom bądź restaurację, koniecznie sprawdź nasze propozycje. Meble ze stali nierdzewnej, jakie robimy na zamówienie, z pewnością przypadną do gustu Tobie, a także Twoim gościom! Za pomocą mebli ze stali stworzysz ponadczasowy i nieszablonowy design pomieszczenia.

Meble nierdzewne – loftowa aranżacja restauracji!

Możemy zaproponować takie meble do restauracji, wykonane ze stali nierdzewnej, jak szafki, które będą pełniły funkcję praktycznych schowków na niezbędne w restauracji przedmioty w postaci naczyń, serwetek czy słomek do napojów. Oprócz tego jesteśmy w stanie wykonać niezbędnik w każdej knajpce, jakim jest lada barowa. To ona stanowi centrum dowodzenia w restauracji, dlatego musi prezentować się estetycznie, pasować do wystroju całego lokalu, a przy tym być solidna i funkcjonalna. Nasze meble ze stali nierdzewnej na zamówienie będą dopasowane w każdym calu do specyfikacji oraz możliwości danego miejsca, dlatego bez obaw możemy zrealizować nawet najbardziej oryginalne projekty. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoja restauracja będzie mieć naprawdę indywidualny charakter.
Meble ze stali nierdzewnej

Postaw na loft w swoim domu

Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do tworzenia mebli przeznaczonych do przestrzeni publicznych, bowiem na koncie naszych realizacji mamy już wiele mebli ze stali nierdzewnej do domów i mieszkań urządzonych w stylu industrialnym. Szafki, regały czy stoliki prezentują się wtedy niezwykle efektownie, a całość ma surowy, ale jednocześnie przytulny charakter. Co więcej, meble te pozwalają na przechowywanie niezbędnych przedmiotów, dlatego są nie tylko estetyczne, ale też funkcjonalne.
Już teraz przekonaj się, że stworzone przez nas meble nierdzewne utrzymane w klimacie loftowym sprawdzą się perfekcyjnie do domu, mieszkania, restauracji czy baru. Czekamy na Twój ruch!

Meble ze stali nierdzewnej na zamówienie, lada barowa do restauracji | © MIKALE 2021. All Rights Reserved.

Add to cart
Call Now Button