Nie ma prawdziwej, loftowej aranżacji bez odpowiedniego zagospodarowania przestrzeni. Dlatego właśnie wykonujemy zabudowy stalowe, które pomagają osiągnąć we wnętrzu zamierzony, industrialny klimat. Za ich pomocą nawet w nowoczesnym budownictwie można osiągnąć efekt pomieszczenia przypominającego stary magazyn czy fabrykę – z nami to możliwe! Wykonujemy zabudowy z mosiądzu, przeszklenia loftowe oraz ścianki, czyli wszystkie elementy przestrzeni, dzięki którym prezentuje się ona jak należy: w 100% industrialnie. Realizujemy zamówienia na indywidualne projekty, dlatego jeśli masz pomysł na to, w jaki sposób ma wyglądać Twój salon, gabinet czy może całe biuro – nie zwlekaj!

Ściany loftowe – maksimum efektu przy minimum pracy!

Popularnością wśród zwolenników stylu industrialnego cieszy się m.in. ścianka loftowa z drzwiami. Ten element aranżacyjny to efektowny dodatek 2 w 1 – jest jednocześnie ozdobą i funkcjonalnym przejściem między pomieszczeniami. W tego typu realizacji wykorzystujemy metal oraz przeszklenia, co w połączeniu daje loft w czystej postaci. Możemy wykonać też efektowne, industrialne ścianki działowe bez drzwi, które umożliwią widoczność jednego wnętrza z drugiego (to rozwiązanie świetnie sprawdza się w przestrzeni biurowej). Każda ścianka loftowa, z drzwiami lub bez, jest wykonana solidnie z wysokiej jakości metalów odpornych na ścieranie czy odkształcanie.
Zabudowy loftowe
Nie czekaj – jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje. Chętnie wykonamy zabudowy z mosiądzu, stalowe, szklane i inne, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Wspólnie określimy możliwości wnętrza oraz dopasujemy rodzaj ścianki zgodnie z wymiarami przestrzeni.

Zabudowy loftowe, stalowe, z mosiądzu. Industrialne ścianki działowe, szklane ścianki loftowe | © MIKALE 2021. All Rights Reserved.

Add to cart
Call Now Button